СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Vienna Insurance Group

Рисунок1Vienna Insurance Group (VIG) - провідна австрійська страхова Група, яка бере свій початок з 1824 року (192 р.). Засновником є "Vienna Insurance Group Wiener Stäedtische Versicherung AG".

Корпоративна місія Vienna Insurance Group (VIG):
Центральна та Східна Європа – наш дім!
Ми – лідер в Центральній та Східній Європі!
Ми – одна сім'я!
Наша головна турбота – люди!
Наш головний принцип – соціальна відповідальність!
Ми створюємо стійкі цінності!

З 2008 року Vienna Insurance Group (vig) є лідером страхового ринку Центральної та Східної Європи.

У 2009 році Wiener Stäedtische Allgemeine Versicherung AG отримала найвищу оцінку кредитоспроможності – рейтинг «А+» (Positive), який був підтверджений рейтинговим агентством Standart&Poor’s в 2015 году.

Vienna Insurance Group (VIG) має широкий асортимент страхових послуг, які пропонує як фізичним особам, так і бізнес-структурам та державним установам. Група представлена 50 компаніями зі страхування в 25 країнах Центральної та Східної Європи та обслуговує більше 20 млн. клієнтів.

За межами Австрії Vienna Insurance Group (VIG) здійснює активну діяльність (через дочірні компанії) в Албанії, Білорусії, Болгарії, Грузії, Естонії, Латвії, Ліхтенштейні, Литві, Македонії, Німеччині, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччині, Туреччині, Україні, Угорщині, Хорватії та Чеській Республіці. В Італії та Словенії діють філії.

На австрійському ринку Група представлена Wiener Stäedtische Versicherung AG Vienna Insurance Group, Donau Versicherung, Sparkassen Versicherung та Bank Austria Creditanstalt Versicherung. Також Група є співвласником Wüstenrot Versicherung.

На українському фінансовому ринку Vienna Insurance Grouр представлена, окрім ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп", страховими компаніями УСК "Княжа", СК "Глобус" та СК "Українська страхова група".

Перейти на сайт Vienna Insurance Group (VIG)

КОМПАНІЇ ГРУПИ

СЛІДКУЙТЕ ЗА
 VIG У:
youtube_
Jan_2016
   


  

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам