СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Новини та події

З 26 вересня 2016 роки відбулися зміни в банківських реквізитах ПрАТ СК «Княжа Лайф VIG» внаслідок перейменування компанії.
Повна версія новини
12 вересня 2016 року ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» змінило своє ім'я на Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп».
Повна версія новини
Щорічний фотоконкурс від СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" триває - «Я відпочиваю краще всіх»! У цьому році конкурс присвячений літньому відпочинку, канікул і активному проведенню часу.
Повна версія новини
У третьому кварталі 2016 року СК «Юпітер VIG» здійснила виплату страхового відшкодування понад 2 млн. грн. Дана виплата стала найбільшою страховою сумою за всю історію компанії.
Повна версія новини
28 липня 2016 року СК «Юпітер VIG» успішно провела урочисту зустріч з ключовими партнерами з продажу програм страхування життя, присвячену 17-річчю компанії. Почесними гостями заходу стали більш 20ти директорів нових і «бувалих» компаній-партнерів.
Повна версія новини
Традиційний фотоконкурс від страхової компанії "Юпітер VIG" присвячений літнього відпочинку! Відправ одне краще авторське фото свого літнього відпочинку та виграй приз!
Повна версія новини
24 червня прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка відкрив художнє оформлення Ringturm, розроблене чеським художником Іваном Екснером. Томас Дрозда, австрійський федеральний міністр у справах мистецтв і культури, також був присутній на спеціальній церемонії, що відбулась на 20-му поверсі Ringturm.
Повна версія новини
12-13 липня 2016 року СК «Юпітер VIG» провела інтенсивне навчання для ключових співробітників з продажу СК «КНЯЖА» з Харкова, Дніпра і Запоріжжя. Нові знання, додаткові можливості, професійне зростання і відмінна атмосфера заходу надихнули учасників на переповнені енергією відгуки і дії.
Повна версія новини
16-17 червня 2016 року СК «Юпітер VIG» успішно провела перший тренінг-курс для ПрАТ «УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» в рамках проекту «VIG Ukraine Cross-Selling». У заході взяли участь ключові співробітники з більш ніж десяти обласних дирекцій компанії. Презентація нових ексклюзивних програм страхування життя, а також унікальні можливості розширення асортименту викликали бурхливий інтерес і активне обговорення переваг продуктів.
Повна версія новини

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам