СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Новини та події Акція

Традиційний фотоконкурс від страхової компанії "Юпітер VIG" присвячений літнього відпочинку! Відправ одне краще авторське фото свого літнього відпочинку та виграй приз!
Повна версія новини
З 1 по 31 грудня 2015 року СК «Юпітер VIG» проводить акцію для фінансових консультантів та клієнтів у рамках програми «Легкий старт». Клієнти, які оформлять договори у цей період, отримають страховий захист вже у грудні цілком безкоштовно, а перший платіж робитимуть у січні.
Повна версія новини
Фотоконкурс "Зимові розваги" від Страхової компанії "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп". Автори кращих П'ЯТИ фото будуть нагороджені планшетами! Крім цього, будуть визначені переможці 20-ти заохочувальних призів! Кожному переможцю буде вручено ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ!
Повна версія новини
"Життя – це рух! Рухайся до своєї мети та отримай нагороду від СК "Юпітер VIG"!
Повна версія новини
Ось і настало літо – найгарячіша пора року, коли так хочеться спакувати валізи та рюкзаки і вирушити у подорож – на зустріч новим враженням та емоціям. Багато хто подорожує автомобілем, велосипедом або автостопом, а в такому випадку, потрібно особливо ретельно подбати про безпеку руху на дорозі. В допомозі стане один із найоригінальніших страхових продуктів СК "Юпітер VIG" - Амулет "Юпітер".
Повна версія новини
Шановні партнери! Настала весна! І не зраджуючи традиціям, СК "Юпітер VIG" пропонує Вам взяти активну участь у весняній акції "Весна з "Юпітер VIG"!
Повна версія новини
Новий рік - це час нових відкриттів і виконання бажань! Новий Рік - це чарівний сніг, пухнаста ялинка, красиві вогники навколо і, звичайно ж, довгоочікувані подарунки! І ми до свят приготували для Вас приємні сюрпризи.
Повна версія новини
СК “Юпітер VIG” з 01.11.2013 по 31.12.2013 оголошує конкурс на кращу відео-презентацію!
Повна версія новини
12 > >>

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам