СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Новини та події Прес-реліз Vienna Insurance Group

24 червня прем'єр-міністр Чехії Богуслав Соботка відкрив художнє оформлення Ringturm, розроблене чеським художником Іваном Екснером. Томас Дрозда, австрійський федеральний міністр у справах мистецтв і культури, також був присутній на спеціальній церемонії, що відбулась на 20-му поверсі Ringturm.
Повна версія новини
У нинішніх умовах VIG фокусується на рентабельних видах діяльності, а саме на страхуванні нерухомості та від нещасних випадків, а також на програмах з регулярними внесками в області страхування життя, які виросли на 6,3%. Обмеження в доходах по отриманню премій з одноразовими внесками привели до падіння ринку на 15,7%.
Повна версія новини
У першому півріччі 2014 Vienna Insurance Group показала чудову ефективність з точки зору прибутку (до вирахування податків), яка значно збільшилася на 41,4% до 290 900 000. Євро. Близько 55% доходів були отримані в Центральній і Східній Європі, де також румунські компанії групи значно покращили свою ефективність. Vienna Insurance Group забезпечує стабільні страхові премії в складних економічних умовах на рівні 5 млрд. Євро. Група навіть збільшила на 1% суму страхових премій за договорами страхування після коригування на валютний курс.
Повна версія новини
У суботу 26 липня для майже 500 дітей починаються два неповторні тижні суцільного задоволення та захопливих ігор. Віденське міське страхове товариство, що є головним акціонером Vienna Insurance Group (VIG), вже вп’яте організує літній табір для дітей співробітниць та співробітників підприємств концерну з понад 20 країн, серед яких Албанія, Хорватія, Польща, Україна та багато інших.
Повна версія новини
Незважаючи на поточну політичну ситуацію в Україні, Vienna Insurance Group повідомляє про дуже хороші показники в країні. Чотири компанії Групи скористалися наявними можливостями ринку, що має найбільше населення у всій Центральній та Східній Європі.
Повна версія новини
У 2013 фінансовому році розмір прямої, неконсолідованої премії Вієнна Іншуранс Груп за всіма полісами склав близько 9,4 млрд. євро, що відображає зниження на 4,9%, яке, в основному, пов’язане з плановим скороченням компанії, що спеціалізується на одноразових платежах у Польщі, а також із цільовим скороченням розмірів автомобільного бізнесу в Італії та Румунії.
Повна версія новини
"Вієнна Іншуранс Груп" - (Віденська страхова група - Vienna Insurance Group) заключила договір про придбання 100 відсотків акцій страхової компанії AXA Biztosító Zrt. Поглинання підлягає схваленню відповідних регулюючих і антимонопольних органів. Ціна покупки не розголошується.
Повна версія новини
Незважаючи на дуже складні умови ринку, Vienna Insurance Group зафіксувала значний приріст премій. Загальна сума премій склала 7,1 млрд. євро ( -5,1%) протягом перших трьох кварталів 2013 року. Зниження премій в загальному пов’язано з планованим скороченням короткострокових договорів страхування з одноразовими преміями в Польщі, а також автомобільного бізнесу в Італії.
Повна версія новини
Wiener Städtische Versicherungsverein, основний акціонер Vienna Insurance Group, відтепер представлений в Інтернеті новим веб-сайтом http://www.wst-versicherungsverein.at/en.
Повна версія новини
В серпні 2013 року діти співробітників СК “Юпітер Вієнна Іншуранс Груп” провели незабутні два тижні в австрійських дитячих таборах, що стало можливим в рамках традиційної щорічної програми “Kids Camp”. Загалом цього року таку можливість мали 500 дітей співробітниць та співробітників з 48 компаній Vienna Insurance Group.
Повна версія новини
12 > >>

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам