СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Партнерам

IMG_2594

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні Партнери!

У світлі останніх подій, що відбуваються в Україні, ми регулярно отримуємо від Вас, Ваших консультантів та багатьох клієнтів різноманітні запитання, які свідчать про певну стривоженість і навіть побоювання щодо актуальності продовження подальшої співпраці у сфері страхування життя.

Ми запевняємо Вас у стабільності СК "Юпітер VIG" та Vienna Insurance Group, бездоганна репутація якої  є, безумовно, нашою важливою перевагою. Складно робити прогнози стосовно  подальшого розвитку ситуації в Україні, але наша бізнес-стратегія та фінансова надійність традиційно залишаються незмінними. 

Маючи за плечима  майже 200-річний досвід роботи на страховому ринку Європи, VIG є групою, що не раз долала випробування, пов’язані з історичними катаклізмами, без шкоди для інтересів своїх клієнтів та їхніх капіталовкладень.

Мислячи  виважено і прагматично, VIG не розглядає навіть імовірності припинення своєї діяльності на території України, проте розцінює ситуацію, що склалася, як час для нових можливостей та зміцнення своїх позицій на ринку страхування. Ми впевнені, що саме такі непрості періоди є своєрідною перевіркою спроможності та надійності компанії в якості партнера, і ми її успішно проходимо.

Що ж до того, чи варто обирати страховий захист від СК "Юпітер VIG" в цей суперечливий час - відповідь однозначна: так! Потреба наших співгромадян у професійній фінансовій підтримці наразі є високою як ніколи. Надавати допомогу людям, що потребують захисту і дбають про майбутнє та фінансовий добробут  своїх родин – наш обов’язок, який ми виконуємо незалежно від обставин.

Дякуємо Вам за довіру, та закликаємо зберігати спокій і залишатися відданими нашій спільній справі, адже професійне виконання своєї роботи – це те, чим ми дійсно можемо допомогти своїй країні у непростий для неї час.

З повагою, 
Руслан Васютін,
Голова Правління, к.п.н.

   

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам