СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Ініціатива СК "Юпітер VIG"

Шановні партнери,

Поділяючи стурбованість ринку страхування України щодо дедалі частіших випадків зловживання партнерськими взаємовідносинами, а також довірою клієнтів, вважаю своїм обов’язком повідомити Вам позицію СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» з цього приводу.

На нашу думку, наступні явища є неприпустимими та суперечать загальноприйнятій міжнародній бізнес-етиці та моральним принципам зростаючого українського бізнесу:

  1. Порушення агентами умов ексклюзивної співпраці зі страховими компаніями.
  2. Активне стимулювання переходу структур з продажів в конкуруючі компанії.
  3. Надання потенційним та існуючим клієнтам неправдивої інформації стосовно страхових продуктів та операторів страхового ринку.
  4. Зловживання довірою клієнтів і стимулювання їх  «перекочовування» з однієї компанії в іншу.
  5. Розповсюдження неправдивих чуток про конкурентів і свідоме завдання шкоди авторитету та репутації їхнім торговим маркам.
  6. Фальсифікація та хибна інтерпретація офіційних показників компаній ринку, в тому числі й спеціалізованих рейтингів та звітів.

Я впевнений, що серед партнерів СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» нема і бути не може компаній та людей, що нехтують етикою бізнесу. Всі Ви – гідні професіонали, які дбають про свою репутацію та поділяють високі стандарти сучасної бізнес-культури.

Закликаю Вас підтримувати цю ініціативу та разом з СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» символізувати якісний, високоорганізований і порядний бізнес!

З повагою,

Васютін Р.М.,
Голова Правління, к.п.н.

 

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам