СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Клієнтам

Шановні клієнти!

У світлі останніх подій, що відбуваються в Україні, ми регулярно отримуємо від вас різні запити, які свідчать про певну тривогу і навіть побоювання щодо актуальності продовження подальшої співпраці в сфері страхування життя. 

Ми запевняємо вас у стабільності ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" (далі - Компанія) і Vienna Insurance Group, бездоганна репутація яких, безумовно, є нашою найважливішою перевагою. Маючи майже 200-річний досвід роботи на страховому ринку Європи, VIG є групою,  що не раз подолала випробування, пов'язані з історичними катаклізмами, без збитку для інтересів своїх клієнтів і їх капіталовкладень. 

Ряд питань, що найчастіше ставляться нашими клієнтами - це питання щодо здійснення оплати платежів за договорами страхування, можливості отримання майбутніх виплат при настанні страхових випадків і нарахування пені за несвоєчасну оплату. 

1. Внесення страхової премії

Відповідно до Закону "Про Страхування" відповідальність за своєчасне внесення платежів лежить на Страхувальнику. Рекомендуємо вам здійснювати оплату чергових платежів, використовуючи інструменти on-line оплати через офіційний сайт ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" або на материковій частині України через касу банку. 
Якщо клієнт з об'єктивних причин не може своєчасно внести страховий платіж, ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" бере на себе зобов'язання не розривати цей договір протягом року з моменту виникнення заборгованості. Страхове покриття на даний період відсутнє.

2._Нарахування_пені Звертаємо вашу увагу на унікальну функцію для жителів АР Крим, Луганської та Донецької обл. - при виникненні заборгованості нарахування пені не застосовується.
3. Виплати при настанні страхового випадку

ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" в повному обсязі несе, як і раніше, свої зобов'язання щодо здійснення страхових виплат. У разі настання страхової події виплати проводитимуться згідно з чинним законодавством України за умови надання всіх необхідних документів. 

Акцентуємо вашу увагу на тому, що при оформленні заяв на страхування або внесення додаткової інформації за існуючим Договором страхування ви можете вказувати ваші електронні адреси для подальшого оперативного вирішення питань, пов'язаних з випуском полісів, оцінкою ризиків та своєчасного інформування вас по питанням, пов'язаним з діяльністю компанії. 

Щиро дякуємо вам за те, що ви зупинили свій вибір саме на нашій Компанії та розраховуємо на наше подальше плідне співробітництво. 

Звертайтеся до Контакт Центру Компанії за телефонами гарячих ліній 0 800 508 501, (044) 482 08 10, (050) 332 84 44. 

З повагою, 
ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп"

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам