СТАВ

Шановнi клієнти та партнери!
У зв'язку з ребрендингом Компанії
ми змiнили адресу
нашого основного сайту
jupiter.com.ua на
www.kniazha-life.com.ua
Главная Контакты Карта Сайта

Рейтинги

СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП" - Лідер Рейтинга Найнадійніших лайфових компаній

Рейтинг_СК_лайф_3м

Ділове видання "Личный счет" визнало ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" лідером рейтингу наднадійності серед компаній зі страхування життя. Рейтинг був опублікований в травневому номері журналу де компанія посіла третю позицію.

"Вже не перший рік СК "Юпітер VIG" посідає перші місця в рейтингах надійності і ця висока оцінка є заслуженою та справедливою. Але це не є самоціллю, а в пріоритеті для нас, як і раніше, залишається важливим дотримання високих стандартів співпраці з партнерами, побудованих на взаєморозумінні, довірі, спільних інтересах та взаємній вигоді. Ми й надалі реалізовуватимемо успішну стратегію, засновану на найкращому досвіді VIG", - прокоментував Руслан Васютін, Голова Правління ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп".

Рейтинг проводився на основі аналізу фінансових показників компаній станом на 31 грудня 2015 року.

Читати журнал "Личный счет", травень 2016


СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП": Підтверджено рейтинг uaAA+. Травень 2016

JupiterVIG_1q_2016-1

25 травня 2016 року Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" оновило рейтинг фінансової стійкості / кредитний рейтинг Приватному акціонерному товариству "ЮПІТЕР СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП" на рівні uaAA+.

Страховик з рейтингом uaAА+ характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу на такому високому рівні, Агентство керувалося підсумками роботи Страховика за перший квартал 2016 року.

Рейтинговий звіт


СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП" - Лідер Рейтинга Найнадійніших лайфових компаній

ls

Страхова компанія «Юпітер VIG» зайняла друге місце в рейтингу наднадійності лайфових компаній, опублікованому в номері за листопад українським діловим виданням «Личный счет» за 2015 рік. Таку високу оцінку вона отримала за демонстрацію найкращих показників по збільшенню страхових резервів та платежів на тлі інших компаній.

Руслан Васютін, Голова Правління ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп»: «Для нас це динамічне і планове зростання. СК «Юпітер VIG» впевнено йде по обраному шляху - прибуткова діяльність за умови надання якісних вигідних послуг і чітке виконання зобов'язань перед клієнтами, партнерами, акціонерами і державою».

Читати журнал "Личный счет", листопад 2015


СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП": Підтверджено рейтинг uaAA+. Серпень 2015

JupiterVIG_2q_2015-1

31 серпня 2015 року Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" оновило рейтинг фінансової стійкості / кредитний рейтинг Приватному акціонерному товариству "ЮПІТЕР СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП" на рівні uaAA+.

Страховик з рейтингом uaAА+ характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу на такому високому рівні, Агентство керувалося підсумками роботи Страховика за перше півріччя 2015 року.

Рейтинговий звіт


СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП": Підтверджено рейтинг uaAA+. Червень 2015

rating

12 червня 2015 року Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" підтвердило рейтинг фінансової стійкості / кредитний рейтинг Приватному акціонерному товариству "ЮПІТЕР СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП" на рівні uaAA +. Страховик з рейтингом uaAА + характеризується дуже високою фінансовою стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками. Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу на такому високому рівні, Агентство керувалося підсумками роботи Страховика за перший квартал 2015 року.

 Рейтинговий звіт


СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП": Підтверджено рейтинг uaAA+. Лютий 2015

uaAA+

16 березня 2015 рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення підтвердити рейтинг фінансової стійкості/кредитний рейтинг ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» - за національною шкалою на рівні uaAА +.

Страховик з рейтингом uaAA + характеризується дуже високою фінансовою стійкістю / кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками.

Підтверджуючи рейтинг на такому високому рівні, Агентство керувалося підсумками роботи СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» за 2014 рік, різними фінансовими показниками та бізнес-результатами. За минулий рік страхова компанія виграла тендер на надання послуг добровільного страхування життя позичальників OTP Банку, а також підписала договір про співпрацю з такими компаніями як: LifeHouse Capital, Старлайф, «Траст Банк» та Банк «Національний Кредит». Рейтингове агентство зазначає, що незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні в 2014 році, страхова компанія забезпечила:

  • Приріст обсягів валового бізнесу на рівні 16,63%;
  • Річний обсяг чистого прибутку у розмірі 1,88 млн. грн.;
  • Хороший рівень ліквідності в 76,14%.

Одним з важливих показників є те, що Компанія надає можливість здійснювати одноразові платежі на весь термін дії договору, а також продовжує укладати валютні договори з клієнтами (USD, EUR).

Вперше рейтинг uaAA + був присвоєний ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» 14 лютого 2012 року, і з тих пір він регулярно підтверджується.


СК "ЮПІТЕР ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП": Підтверджений рейтинг СК "Юпітер VIG" нагороджена почесним знаком ЛСОУ

DSC_5455

Ліга страхових організацій України відзначила СК "Юпітер VIG" почесним знаком орденського класу "За вагомий внесок у розвиток страхування". Руслан Васютін, Голова Правління СК "Юпітер VIG", прийняв почесний знак від Олександра Зальотова, Президента ЛСОУ. Урочисте вручення відбулося у присутності представників Vienna Insurance Group в Україні, партнерів і співробітників компанії під час святкування 15-річного ювілею компанії. 

"У Лізі страхових організацій за солідні досягнення на ринку страхування заснований орден, який я вручаю вам сьогодні. Цей орден є відображенням 15 років праці, відданої вашим колективом успішному розвитку компанії і ринку страхування. Дякую за віру в страхування життя!", - зазначив Олександр Залєтов, Президент Ліги страхових організацій України, вручаючи почесний знак.


СК "Юпітер VIG": підтвердження рейтингу

Rating2014

У квітні  2014 року Рейтингове агентство "Standard Rating" підтвердило рейтинг фінансової стійкості  або, як його ще називають, кредитний рейтинг ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" на рівні uaAA +. Страховик з рейтингом uaAА + характеризується виключно високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховими компаніями.

 Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу на такому високому рівні, Агентство керувалося підсумками роботи ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" за 2013 рік. Протягом 2013 року страхові платежі Компанії зросли до 41 млн. гривень, або на 36,18 % порівняно з 2012 роком. На думку Агентства, з огляду на нестабільну економічну ситуацію, що склалася в країні, ідея страхування життя в компанії з гарантіями найбільшого оператора ринку в Центральній та Східній Європі, VIENNA INSURANCE GROUP, виглядає для українських громадян дуже привабливою, і це, разом із високою репутацією Компанії, дозволило СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" нарощувати свою частку ринку в Україні.

"Незважаючи на неспокійну економічно-політичну ситуацію в країні, ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" показує стабільно високі результати. Підтвердження рейтингу uaAA + є свідченням нашої міцної позиції на ринку страхування життя України", - зазначив Голова Правління ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп", Руслан Васютін.

Нагадаємо, що вперше рейтинг uaAA + був присвоєний ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" 14 лютого 2012 року, і з того часу він регулярно підтверджується.  


Лідер Insurance TOP 2012 у класі "Краща мотиваційна програма для страхових посередників"

Best_Project2

Best_Project

СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" стала Лідером Insurance TOP за 2012 рік у класі "Краща мотиваційна програма для страхових посередників". 28 березня 2012 року відбулась презентаціяInsurance TOP, присвячена підведенню підсумків страхового ринку України за 2012 рік, в  рамках якої в урочистій обстановці Диплом Лідера був вручений Руслану Васютіну, Голові Правління.

Для СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" це висока та заслужена оцінка експертів, а також визнання партнерів. Вже не перший рік СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" традиційно лідирує в розробці та реалізації унікальних  програм мотивації продажів. Однак, на першому плані, для компанії, як і раніше, залишається важливим високий стандарт співпраці з партнерами, побудований на взаєморозумінні, довірі, спільних інтересах та взаємній вигоді.   


ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" підтверджено рейтинг фінансової стійкості на рівні uaAA+

AA+

14 лютого 2013 року РА "Стандарт-Рейтинг" (Україна) підтвердило рейтинг фінансової стійкості ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" на рівні uaAA+. Страховик з рейтингом uaAA+характеризується дуже високою фінансової стійкістю в порівнянні з іншими українськими страховиками. Рейтинг враховує вплив несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Після присвоєння у 2012 році рейтингової оцінки на рівні uaAA+ ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" набула статус компанії з найбільш високим рейтингом фінансової стійкості страховика серед українських компаній зі страхування життя.

       Рейтинговий звіт


СК "Юпітер" Vienna Insurance Group  "Вибір страхових посередників"

adv

DL2014

СК "Юпітер" Vienna Insurance Group стала Лідером Національної Премії Insurance TOP у класі "Вибір страхових посередників". Рішення щодо перемоги було прийнято за підсумками 2011 року в рамках щорічної Церемонії нагородження лідерів ринку. Підтвердженням високого звання стало вручення диплому 29 березня 2012 року у святковій атмосфері в присутності перших керівників найбільших компаній українського страхового ринку та почесних гостей.

"Дуже приємно, що зараз визначаються не стільки досягнення Юпітер Вієнна Іншуранс Груп, скільки той факт, що можливо досягти значних результатів базуючись на довірі та продуктивному партнерстві. Я особливо вдячний журналу Insurance TOP за ту увагу, яка приділяється страховим посередникам як дуже важливому компоненту страхового ринку України", - відзначив на врученні диплому Руслан Васютін, Голова Правління ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп".

Згідно з рейтингом журналу "Insurance TOP" за підсумками 2011 року ПрАТ СК "Юпітер Вієнна Іншуранс Груп" посіла 11-ту позицію серед компаній зі страхування життя за об’ємом страхових платежів. Це найкращим чином демонструє високу якість бізнесу, бездоганний авторитет серед партнерів та інтенсивний розвиток компанії.

Про компанію

Новини та події

Партнерам

Клієнтам

Корпоративним клієнтам